Select

Żak & Barciś wystąpili w Radomsku

Polonaisse

W niedzielę, 6 czerwca na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpił znakomity duet kabaretowy Cezary Żak & Artur Barciś.

Artyści mieli zaprezentować się radomszczańskiej publiczności 6 czerwca podczas Dni Radomska. Niestety, pandemia koronawirusa uniemożliwiła zorganizowanie w tym terminie dużej plenerowej imprezy. Artyści znani m.in. z “Rancza” i “Miodowych lat” w swoim programie kabaretowym nawiązywali do Radomska, a na scenie zagościł nawet prezydent Jarosław Ferenc.

fot.MDK

Cykl imprez plenerowych

2-4 lipca startuje Projekt Lato. W piątek odbędzie się festiwal smaków. Przysmakami kuchni całego świata kosztować będziemy w ogródkach ustawionych na odnowionym fragmencie ulicy Reymonta (wyłączonym z ruchu). Zaparkują tam food trucki. Przystanek Food Truck REYMONTA ’21 z nie tylko kulinarnymi atrakcjami potrwa do niedzieli. W sobotę na Placu 3 Maja – Święto Kolorów i Dzień Baniek Mydlanych. Olbrzymie bańki pod okiem animatorów z pewnością będą tworzyć najmłodsi, młodzież natomiast chętnie weźmie udział w zabawach z wykorzystaniem kolorowych proszków holi.

W niedzielę Letnisko w Parku Świętojańskim. I moc atrakcji: przejażdżki łódką, pokazy strongmenów, rodzinne konkursy, koncert Trio Mariachi.

Projekt Lato powróci w sobotę 4 września. Wtedy odbędzie się Letnie Granie. Wakacje pożegnamy przy muzyce takich wykonawców jak: Ronnie Ferrari, BRO i Formacja Nieżywych Schabuff.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD