Select

Zakończyła się termomodernizacja szkoły w Gidlach

Polonaisse

Zakończyła się termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach. W uroczystym podsumowaniu realizacji tej inwestycji uczestniczyli: wójt gminy Gidle Lech Bugaj, poseł Anna Milczanowska, Ewa Gajzler, członek zarządu powiatu radomszczańskiego,radni gminy Gidle, przedstawiciele rodziców, uczniowie oraz nauczyciele.

Termomodernizacja gmachu szkoły w Gidlach była jedną z największych w ostatnim czasie inwestycji gminy. Jej realizacja możliwa była dzięki dofinansowaniu z środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Dzięki wykonanej termomodernizacji poprawi się nie tylko bilans energetyczny obiektu, ale także jego estetyka, komfort uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Inwestycja ta była możliwa dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób. To udowadnia, że w jedności siła, a chęci oraz możliwości finansowe muszą iść w parze i wzajemnie się uzupełniać – mówi Ewa Gajzler, która w imieniu zarządu powiatu gratulowała szybkiego i sprawnego zakończenia inwestycji.Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD