Solarprojekt
Z ŻYCIA SZKOŁYZSE-E

ZALOGUJ SIĘ! ZAGRAJ I WYGRAJ! ELEKTRYK ZAPRASZA DO KONKURSÓW

Już po raz szósty radomszczański Elektryk rusza z konkursami: „Informatyczny Puchar” i „Elektronika to jest to!”. Wystarczy się zalogować i wystartować rozwiązując testy  w dniach 11 i 12 marca 2019 roku.

A jak to zrobić? Należy uruchomić strony:  www.puchar.zse-e.edu.pl oraz www.elektronik.zse-e.edu.pl  i  zalogować się. Organizatorzy „Informatycznego Pucharu”- konkursu wiedzy o komputerach zapraszają do udziału młodzież ze szkół średnich, gimnazjów oraz szkół podstawowych. Startować można w kategoriach JUNIOR, MASTER oraz  nowej kategorii FILM!.  W konkursie filmowym mogą wziąć udział zespoły uczniów, których zadaniem jest nakręcenie filmu profilaktycznego przedstawiającego jeden z  problemów środowiska online. Może to być przykładowo zagadnienie cyberprzemocy, hejtu czy fake news’ów – coś, czego w sieci nie chcemy, przed czym czujemy strach czy się bronimy. Patronat nad tą częścią konkursu objęła telewizja lokalna NTL oraz Miejski Dom Kultury w Radomsku. Jak co roku konkursy wspierają liczni sponsorzy: Społeczna Akademia Nauk w Radomsku, ESBANK, Ardagh Group, Sklep komputerowy APS oraz niezawodny JYSK. Konkurs informatyczny i elektroniczny odbywają się pod patronatem  Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Stowarzyszenia Elektryków Polskich,  Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta w Radomsku.

Z kolei konkurs „Elektronika to jest to !” przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Osoby, którym w testach 11 i 12 marca pójdzie najlepiej wezmą udział w wielkim finale 22 marca 2019 r. Podczas uroczystej gali zwycięzcom zostaną wręczone nagrody, będzie też możliwość obejrzenia nagrodzonych najlepszych filmów.  Atrakcją finału będzie gość specjalny –  youtuber Szymon Chałupka, prowadzący kanał „Filmujemy”, z którym będzie można porozmawiać.

(info: ZSE-E w Radomsku)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW