Zapaśnicy z UKS na zawodach Pucharu Polski Kadetów w Radomiu

Reklama

W weekend zorganizowano jubileuszowe zawody Pucharu Polski Kadetów w Radomiu. Już po raz 50-ty Radom gościł zawodników z całej Polski i zagranicy. Udział w zawodach wzięło 183 zawodników z 44 klubów z Polski, Litwy, Czech, Niemiec oraz Ukrainy.


“ na radomskich matach reprezentowało czterech zawodników: dwóch w kategorii do 71 kg, jeden w kategorii 80 kg oraz jeden w kategorii do 92 kg.

Turniej charakteryzował się wysokim poziomem walk, czego się spodziewaliśmy, bo nie mogło być inaczej na tych popularnych, dodatkowo jubileuszowych zawodach. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Walczyli ambitnie i pokazali, że nie zmarnowali czasu w okresie przygotowawczym – powiedział wiceprezes ds. sportu Mirosław Szyler.

Najlepiej w drużynie UKS spisał się Bartosz Brzozowski, który poległ dopiero w walce o brąz. Bartosz po dobrym początku rywalizacji (prowadził już 4:0) z zawodnikiem z Kostrzyna uległ przeciwnikowi w wyniku swojego błędu przez położenie na łopatki, zajmując ostatecznie V miejsce.

Indywidualne wyniki “Zapaśników”:

  • Szymon Wilk kat. 71 kg – XV miejsce;
  • Jakub Wiaderek kat. 71 kg – XXIII miejsce;
  • Filip Doroziński kat. 80 kg – IX miejsce;
  • Bartosz Brzozowski kat. 92 kg – V miejsce.

Czytaj też: Athletes Clash 6. [WYNIKI]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD