ZAPISY NA BEZPŁATNE BADANIA USG DLA DZIECI

Reklama

10 kwietnia 2018 r. ruszają zapisy na bezpłatne profilaktyczne badania USG dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, prowadzone przez Fundację Ronalda McDonalda.

Miasto Radomsko podobnie jak w latach ubiegłych przystąpiło do Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych pod nazwą „Nie nowotworom u dzieci”. Specjalistyczny ambulans z Fundacji Ronalda McDonalda stanie na parkingu przy Urzędzie Miasta Radomsko (ulica Tysiąclecia 5) w dniach 22 kwietnia 2018 r. (niedziela) oraz 23 kwietnia 2018 r. (poniedziałek). Badania rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 17.00.

Badania są bezpłatne i bezpieczne. Czas potrzebny na badanie to około 15 – 18 minut. Po zakończeniu badania rodzice otrzymują wynik oraz – w razie konieczności, porady lekarskie.

Zapisy na badania rozpoczną się 10 kwietnia 2018 roku od godz. 8.00 pod numerem telefonu (44) 685 45 32 i potrwają do wyczerpania miejsc.

Aby zapisać dziecko na badania należy podać imię i nazwisko dziecka, pesel dziecka oraz imię i nazwisko rodzica (opiekuna prawnego) i numer telefonu. Przy rejestracji rodzic otrzyma informację, w którym dniu i o której godzinie odbędzie się badanie. Udział w badaniu bez wcześniejszej rejestracji nie będzie możliwy.

Uwaga! Badania przeznaczone są wyłącznie dla dzieci będących mieszkańcami Miasta Radomsko.

Ponadto, w tych samych dniach, w ustawionym obok ambulansu namiocie prowadzona będzie rejestracja potencjalnych dawców szpiku dla Fundacji DKMS. Zapraszamy wszystkich chętnych między 18. a 55. rokiem życia do rejestracji w akcji „Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją Ronalda McDonalda”.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD