ZAWODOWE SZTUKI WALKI W RADOMSKU [FOTO, WIDEO]

Reklama

Dzieje się w hali sportowej przy ZSG nr 4 w Radomsku. Wszystko za sprawą pierwszej zawodowej Radomszczańskiej Gali Sportów Walki A1.

– Najpierw były marzenia. Trzeba było jednak trochę poczekać, aby zostały spełnione. Dzisiejszy wieczór pokazuje, że warto wierzyć, być cierpliwym oraz solidnie pracować – tymi słowy dyrektor MOSiR Marek Wyciszkiewicz rozpoczął I Radomszczańską Galę Sportów Walki A1. – Jestem dumny z tego, że dziś występuję w podwójnej roli: trenera Muay Thai i organizatora. Na tej gali wystąpią bowiem moi dwaj zawodnicy: Sebastian Nowak i Mariusz Rozpędzki – dodał.

Zorganizowanie w Radomsku profesjonalnej gali sportów walki było nie tylko marzeniem Marka Wyciszkiewicza, ale i Sebastiana Wawrzonka (Panaceum Fitness Club), Pawła Kałdońskiego (MOSiR Radomsko) i Arkadiusza Wełny (prezes federacji A1).

W programie imprezy, którą prowadzi Norbi  znajduje się  9 zawodowych walk w formułach: Muay Thai, K1 oraz MMA. Na ringu zobaczyć można zawodników z Polski, Białorusi, Słowacji i Republiki Czeskiej. Podczas wydarzenia nie brakuje też zawodników z Radomska.

Gala organizowana  została przez MOSiR, Panaceum Fitness Club, Miasto Radomsko oraz liczne grono sponsorów.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD