www.xvideosking.me

avgle

KULTURA

ZESPÓŁ SERENADA WYRÓŻNIONY PODCZAS ARTYSTYCZNYCH SPOTKAŃ SENIORÓW „CZAR JESIENI”

W sobotę, 7 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbyła się 12. edycja Artystycznych Spotkań Seniorów „Czar Jesieni”. W konkursie zaprezentowały się się zespoły, chóry, kabarety, kapele, soliści, duety, gawędziarze zainspirowani tegorocznym hasłem przeglądu: „Życie jest muzyką”..
W tym roku do udziału w spotkaniach zgłosiło się 25 zespołów wokalnych, śpiewaczych, instrumentalno – wokalnych, kapel ludowych, kabaretów m.in. z Radomska, Pabianic, Rawy Mazowieckiej, Krośniewic, Łowicza, Brójec, Koluszek, Bedlna, Ujazdu, Zdun, Skierniewic, Głowna a nawet Kielc.
Prezentacje sceniczne oceniło jury w składzie: Aleksandra Guni – flecistka, Michał Wieczorek – aktor, wokalista (baryton liryczny) scenarzysta – oboje absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Emilia Kudra – wokalistka, która ukończyła Complete Vocal Academy w Complete Vocal Institute w Danii.
Radomsko reprezentował Zespół „Serenada”. Śpiewacze pod kierownictwem Jana Mielczarka wyśpiewali wysokie 2 miejsce. Ale to nie koniec sukcesów.
Radomszczanie okazali się najlepsi w kategorii duety. Pierwsze miejsce otrzymali Jadwiga Gotwald i Olga Dąbrowska za piosenkę” Galapagos”.
Najlepszą gawędą 12. edycji „Czaru Jesieni” okazała się gawęda w wykonaniu Wandy Małęk z Radomska pt:” Kasting na Miss Seniorek. Pani Wanda otrzymała wyróżnienie w kategorii „twórczość poetycka”
(fot.MDK Głowno)
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.