ZKS RADOMSKO Z MEDALAMI

W minioną sobotę, 17 marca 2018 r. młodzicy ZKS Radomsko zanotowali dobry start w Otwartych Mistrzostwach Województwa w Brzozie koło Piotrkowa Trybunalskiego.

W sobotnim turnieju wystartowało sześciu zawodników ZKS Radomsko. Aż czterech z nich wróciło z medalami. Wszystkie pojedynki przed czasem wygrał Filip Loch – medalista Polski – zajmując pierwsze miejsce w kategorii wagowej 48 kg. Drugi z krążków zdobył Jakub Matusiak. Zajął trzecie miejsce, w kategorii 48 kg. Przegrał jedynie z klubowym kolegą Filipem Lochem. Natomiast trzeci medal dla ZKS-u zdobył Dawid Służewski, startujący w kategorii 41 kg. Czwartym medalistą został Oliwier Tyl. W sportowej walce o brąz ulegli Ernest Jędrasiak – kategoria wagowa 48 kg i Dawid Karbowski – kategoria wagowa 61 kg. To był kolejny dobry występ radomszczańskich zawodników. Gratulacje dla wszystkich.

ZKS zajął czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej. Do podium zabrakło 2 pkt. Trenerami zawodników są Piotr Stępień i Konrad Terka.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store