ZŁOTA GWIAZDKA DLA AKADEMII MŁODEGO PIŁKARZA RKS

Podsumowanie minionego sezonu III ligowego RKS i złota gwiazda Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko była tematem dzisiejszej konferencji prasowej.

Akademia Młodego Piłkarza RKS Radomsko uzyskała certyfikację PZPN na złotą gwiazdkę. Certyfikat ten gwarantuje najlepszy poziom trenowania dzieci i młodzieży w Polsce. Radomszczańska akademia jest jedną ze 117 akademii w kraju, jedną z 8 w województwie łódzkim a jedyną w okręgu piotrkowskim. Co to zmienia dla młodych piłkarzy? Trenowanie i ćwiczenie na najwyższym poziomie wśród najlepiej wyszkolonych trenerów. W akademii młodego piłkarza RKS ćwiczy blisko 100 młodych piłkarzy. Prestiżowy certyfikat przyznawany jest na dwa lata.

Certyfikaty przyznawane są na trzech poziomach – brązowym, srebrnym i złotym. Otrzymanie złotej gwiazdki jest gwarancją najwyższej jakości. Jak podkreśla RKS tego sukcesu nie byłoby bez wsparcie ze strony prezydenta Jarosława Ferenca i Miejskiego Środku Sportu i Rekreacji.

– Jesteście w czołówce szkoleniowej, czego serdecznie Wam gratuluję i życzę dalszych sukcesów – mówił prezydent Jarosław Ferenc.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW