REYMONTA ZAMKNIĘTA. ZMIANY W KURSOWANIU AUTOBUSÓW

Reklama

W związku z pracami budowlanymi na odcinku ulicy Reymonta w Radomsku, od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do centrum handlowego „Stara Mleczarnia” i wyłączeniem z ruchu tego fragmentu ulicy, ze względów technicznych w okresie od dnia 07.12.2016 do 13.12.2016r. nastąpi zmiana trasy autobusów komunikacji miejskiej.

Dotychczasowy kurs autobusów jadących od ulicy Krasickiego w kierunku przejazdu kolejowego przy ul. Kościuszki ze skrętem w ulicę Reymonta zostanie tymczasowo zmieniony na kurs w ulicę Sierakowskiego, przejazd kolejowy przy ul. Warszyca i powrót na trasę przy ulicy Reymonta.

Linie nr 1,6,9,10,12,13 – dotychczasowy kurs ulicą Reymonta w kierunku Dworca PKP zostanie tymczasowo zmieniony na kurs uwzględnieniem przystanku Plac 3 Maja, powrót pomiędzy parkami na ulicę Narutowicza, ul. Kościuszki i trasę docelową z pominięciem przystanku Reymonta Centrum. Kurs powrotny wyżej wymienionych linii autobusowych odbywać się będzie analogicznie tymi samymi ulicami z pominięciem przystanków: Reymonta Kościuszki oraz Reymonta Radomka.

Wyłączone z ruchu zostają przystanki Reymonta Kościuszki, Reymonta Centrum.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD