ZMIENNE SZCZĘŚCIE TENISISTÓW

Reklama

Wygrana, remis i porażki – tak można podsumować występy tenisistów stołowych UMLKS mające miejsce w miniony weekend. Tenisiści rozegrali po dwa mecze mistrzowskie.

W rozgrywkach III ligi męskiej nasi panowie pewnie pokonali Jedynkę Łódź (8-2) , a w niedzielę zremisowali z MULKS Brzeziny (5-5). Punkty dla UMLKS zdobyli: Tomasz Wrzalik (4), Bogdan Kokosiński (4), Krzysztof Wieczorek (2,5), Ireneusz Grodek (2,5).

Z kolei występujące w II lidze panie w wyjazdowych meczach uległy Macovii Maków (4-6) i Jedynce Łódź (0-10). Punkty zdobyły: Ola Barańska (2,5), Kinga Więcławska (1) i Dominika Pluta (0,5).

– Nasi panowie wykonali plan minimum, choć mecz z Brzezinami powinniśmy wygrać. W tabeli jesteśmy na dobrym 4 miejscu i myślę,  że jest wielka szansa do awansu do szóstki najlepszych zespołów po I rundzie – zauważa trener Jacek Kawka.

Szkoleniowiec UMLKS zauważa ponadto, iż jego zawodniczki grały bardzo ciężkie spotkania wyjazdowe i były o krok od sprawienia sensacji w meczu z liderem z Makowa, gdzie remis był bardzo blisko.

– Wspaniale zagrała Ola Barańska wygrywając wszystkie gry i młoda Kinga Więcławska, wygrywając z wyżej notowaną zawodniczką z Makowa – podkreśla J. Kawka.

(foto: Mecz z Brzezinami, III liga męska)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD