ZNISZCZYLI TRZY SAMOCHODY. TRAFILI DO ARESZTU

Reklama

Policja zatrzymała sprawców uszkodzenia trzech samochodów, do którego doszło przy ul. Brzeźnickiej. Mężczyźni trafili do aresztu.

W nocy z 29 na 30 marca 2016 roku policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Radomska, którzy koszami na śmieci uszkodzili trzy samochody. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Brzeźnickiej w Radomsku.

– Tej nocy dyżurny otrzymał informację, że przy jednym z bloków młodzież głośno się zachowuje. Policjanci skierowani na miejsce interwencji ustalili, że dwóch pijanych radomszczan przed chwilą kopało zaparkowane auta. Po chwili okazało się, że panowie przewracając kosze na śmieci uszkodzili jeszcze trzy „osobówki” (opla vectrę,  vw golfa i forda focusa). Właściciele aut straty oszacowali na prawie 5 tysięcy złotych. Policjanci jednego z wandali zatrzymali na miejscu zdarzenia, natomiast drugiego w miejscu zamieszkania – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Komorowska.

Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 26 – letni zatrzymany miał w organizmie 2,2 promila alkoholu a jego młodszy o cztery lata kompan 2,3 promila.

– Podczas przesłuchania nie potrafili racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Jeden z nich stwierdził, że w taki sposób wyładował swoje negatywne emocje. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zazwyczaj są orzeka również obowiązek naprawienia szkody – wyjaśnia Aneta Komorowska.

(info: KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD