Zrób mammografię, zdrowie jest najważniejsze. Mammobus w Radomsku

Łódzki NFZ zaprasza panie na bezpłatną mammografię w mammobusie lub w stacjonarnej pracowni mammografii.
Badanie jest bezpłatne, dostępne bez skierowania i bez kolejki.
Z badania możesz skorzystać, jeśli:
- masz od 45 do 74 lat (liczy się rok urodzenia),
- nie miałaś mammografii w ciągu ostatnich 2 lat,
- zakończyłaś okres 5 lat od leczenia chirurgicznego raka piersi i bierzesz uzupełniającą hormonoterapię (HT) – możesz zbadać piersi co 12 miesięcy,
- zakończyłaś leczenie raka piersi i 5-letni proces monitorowania po zakończonym leczeniu – możesz zbadać piersi co 12 miesięcy.
Zapisz się na badanie przez e-rejestrację
Na badanie można zapisać się przez e-rejestrację na swoim IKP lub przez MojeIKP w swoim telefonie – takie badanie łatwo umówisz, przełożysz albo odwołasz.
W Radomsku mammobus 17 lipca w godz. 9 – 17. stał będzie przy Volver Centrum Stomatologicznym (ul. Metalurgii 10, tel. 42-254-64-11, 517-544-004)
Sprawdź, kiedy mammobus przyjedzie do Twojej miejscowości albo wybierz dogodny termin w pracowni mammograficznej: https://www.nfz-lodz.pl/dlapacjentow/aktualnosci/6465-zbadaj-piersi-sprawdz-gdzie-skorzystac-z-mammografii-w-dniach
Pod bezpłatnym numerem infolinii NFZ 800 190 590 sprawdzisz, gdzie najszybciej i najbliżej skorzystasz z mammografii.
Przyjdź. Zrób to dla siebie. Dla tych, którzy Cię kochają. Nie czekaj – zdrowie jest najważniejsze. Żyj pełną piersią!








