ZUS i ŁIPH zapraszają na webinarium dla przedsiębiorców

Reklama

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  I Oddział w Łodzi  i Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają na webinarium, którego tematem  będzie: „Ewolucja świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek na tle kolejnych tarcz antykryzysowych”.

Webinarium odbędzie się 15 marca 2021 r., w godzinach od 11:00 do 13:00.

Zapisy pod adresem: rejestracja@izba.lodz.pl, przyjmowane będą do 14 marca 2021.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM i będzie rejestrowane, dlatego organizatorzy proszą o zapoznanie się z klauzulą informacyjną (RODO) na stronie internetowej ŁIPH, gdzie znajduje się też więcej szczegółów dotyczących webinarium (link).

W trakcie spotkania eksperci z I Oddziału ZUS w Łodzi podsumują kolejne zmiany przepisów w zakresie świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek na tle kolejnych tarcz antykryzysowych, w tym także zmian, które weszły w życie w tym zakresie 28 lutego 2021 r.

Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca. Pytania do ekspertów należy wysyłać na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 12 marca.

 

Projekt wspierają: Business Centre Club; Klub 500, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi.

Czytaj też: Regionalny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
[pro_ad_display_adzone id="64133"]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD