ZUS i ŁSSE zapraszają na webinar – Wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej 6.0

Reklama

Oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego wspólnie z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają  na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0. Spotkanie online odbędzie się 25 stycznia, początek o godz. 10:00.

W czasie spotkania powiemy m.in. o zwolnieniu z opłacania składek dla płatników z określonych branż na podstawie Tarczy Antykryzysowej 6.0, o dodatkowym świadczeniu postojowym oraz jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym, zarówno dla osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą, jak i dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne. Będziemy też mówili o zwolnieniu z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych, a także obowiązku informowania ZUS o umowach o dzieło, zawieranych od 1 stycznia 2021 r. – informuje Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego.

Udział w webinarze jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje więc wcześniejsza rejestracja, której można dokonać tutaj.

Po zarejestrowaniu się uczestnicy otrzymają wiadomość mailową (najpóźniej do 25 stycznia do godziny 8.00) wraz z linkiem do pokoju webinarowego. W trakcie spotkania eksperci z I i II Oddziału w Łodzi oraz tomaszowskiego Oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania, które można zadać w formularzu podczas rejestracji na webinar. Spotkanie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy WEBEX MEETINGS. 

Czytaj też: Ruszył nabór wniosków do programu “Infrastruktura sportowa PLUS”

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD