Luxbud

ZUS zaprasza na webinar

Jubiler Ako

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają na webinar, którego tematem jest „Czas cyfrowej złożoności”. Wydarzenie odbędzie się w formule on-line w ramach „Nocy Innowacji”.


Webinar będzie miał miejsce w sobotę, 9 października, w godzinach od 18:00 do 19:00. Żeby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

W ramach spotkania on-line eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, PKO Banku Polskiego, Państwowego Instytutu Badawczego NASK oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego będą rozmawiać m.in. o dojrzałości cyfrowej polskich podmiotów administracji publicznej, zastanawiać się nad przyczynami transformacji cyfrowej. Eksperci postarają się też odpowiedzieć na pytanie – jakie technologie i innowacyjne rozwiązania są kluczowe dla sektora publicznego oraz jakie kompetencje i umiejętności będą ważne dla dalszej ewolucji cyfrowej jednostek administracji publicznej i powiązanych z nimi różnych podmiotów rynkowych – wyjaśnia Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka ZUS województwa łódzkiego.

Zapisy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD