Żywa choinka na święta? Akcja “Choinkobranie” z nadleśnictwem Radomsko

Reklama

Jest wiele zapachów, jakie każdy z nas miło kojarzy ze świętami Bożego Narodzenia. Jednym z nich jest na pewno zapach żywej choinki w domu. Nadleśnictwo Radomsko zaprasza po zakup wybranej przez siebie i świeżo ściętej choinki.


10 lat temu w różnych miejscach naszego nadleśnictwa powstały pierwsze plantacje choinkowe. Już w najbliższą sobotę 17 grudnia w godzinach od 10:00 do 13:00 nadleśnictwo zaprasza na plantację choinek w leśnictwie Folwarki, po zakup wybranej przez siebie i świeżo ściętej choinki.

Jeśli nie możecie przyjść na akcję w sobotę, to przez cały tydzień 19-23 grudnia w godzinach 9:00-13:00 będzie można kupić choinkę pod biurem nadleśnictwa przy ulicy Piłsudskiego 3.

Sprzedaż choinek prowadzona będzie również w leśniczówkach (w godzinach pracy kancelarii leśnictw – kontakt z leśniczymi w zakładce kontakt).

Tuż przez Świętami Bożego Narodzenia nasze choinki mogą trafić do Państwa domów. Serdecznie zapraszamy do zakupu. W ten szczególny czas jesteśmy szczególnie dumni z tego, że możemy Wam dostarczyć pachnące lasem drzewka – zapraszają inicjatorzy akcji.


Czytaj też: Jak bezpiecznie robić zakupy w czasie świąt?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD