Reklama
KOMBIT-kasy

100. urodziny radomszczanki Pani Anny Skóry

Anna Skóra, mieszkanka Radomska obchodzi dziś okrągłe 100. urodziny.

Pani Ania zapewne nie jest osobą, która jako pierwsza przychodzi na myśl na hasło „100 lat”. Jej osobowość i energiczność całkowicie przeczy jej metryce i nawet w wieku 100 lat jest w stanie iść sama do ogródka, żeby pielić grządki – koło chwasta nie przejdzie, jak sama mówi. Zapytana o przepis na takie zdrowie i tak długie życie odpowiada jednym słowem – praca.
Babcia Ania – śmieje się rodzina – potrafi poustawiać wszystkich po kątach. Jest prawdziwym spoiwem dla całej rodziny, a na każde jej urodziny gości przybywa jak na huczne wesele. Pani Ania doczekała się już kilkorga prawnuków, a w październiku ubiegłego roku udało jej się nawet zatańczyć walczyka na osiemnastych urodzinach jednego z nich.
Nasza dzisiejsza jubilatka pochodzi z bardzo długowiecznej rodziny. Jej starsza siostra dożyła 101 lat. Chwali się również siostrami w wieku 89 i 92 lat.

Życzenia, kwiaty i upominki składali prezydent Jarosław Ferenc, kierownik radomszczańskiego inspektoratu ZUS Grzegorz Nowak, kierownik USC w Radomsku Małgorzata Morawska oraz dyrektor MOPS w Radomsku Andrzej Barszcz i kierownik działu pracy środowiskowej i wolontariatu MOPS Iwona Broszkiewicz.

(Informacja, foto-UM Radomsko)

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW