17 medali wywalczyli zawodnicy UKS “Zapaśnik” w Mikołajkowym Turnieju Dzieci w Moszczenicy [FOTO]

W sobotę, 10 grudnia w Moszczenicy, koło Piotrkowa Trybunalskiego, zawodnicy UKS Zapaśnik z Radomska wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Dzieci.

Na mikołajkowy turniej wybrali się najmłodsi podopieczni “Zapaśnika”. Dzieci urodzone w latach 2011-2016 zostały podzielone na kategorie wagowe.

Celem startu w moszczenickim turnieju było wprowadzenie naszych najmłodszych podopiecznych w atmosferę zapaśniczej rywalizacji. Działo się to w pozytywnej, świątecznej atmosferze. Dzieci bawiły się doskonale mierząc się w mocowaniu. Wszyscy wracali do Radomska w dobrych humorach i z medalami na szyi – mówi Mirosław Szyler, wiceprezes UKS-u ds. Sportu.

Łącznie młodzi adepci zapasów “Zapaśnika” zdobyli 17 medali: 5 złotych, 9 srebrnych i 3 brązowe.

• srebrne krążki zawisły na szyjach: Antoniego Masiarka, Michała Kościelniaka, Artura Lisa i Franciszka Stasińskiego;
  • brąz przypadł w udziale: Borysowi Terce i Szymonowi Tomasowi.

To ostatnie zawody w tym roku. Końcówka roku była dla nas owocna, czego dowodem są wyniki osiągane w poszczególnych zawodach, a także uznanie dla naszych zawodników w oczach Komisji Stypendialnych. Niektórych zawodników czekają miłe niespodzianki jeszcze przed świętami, bo wnioski o stypendia złożone przez Zarząd Klubu zostały w znakomitej większości ocenione pozytywnie. To efekt dobrej pracy zespołowej! Zawodników z trenerami, trenerów z zawodnikami i rodzicami i Zarządu i naszych przyjaciół z trenerami i wieloma osobami ze świata naszego lokalnego biznesu, samorządu i PZZ. Wszystkim mogę podziękować i życzyć zdrowych, spokojnych świąt oraz owocnego w wyniki i spełnione marzenia nowego roku 2023 – mówi prezes UKS “Zapaśnik” Daniel Dróżdż.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store