MEBIN

25-latek zmieniał koło w samochodzie, uderzyła w niego przejeżdżająca ciężarówka

Robutkowo

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 25-letni mieszkaniec województwa podlaskiego. Mężczyzna zmieniał koło w swoim samochodzie, gdy uderzyła w niego przejeżdżająca ciężarówka. 25-latek poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 stycznia około godziny 23.30 na remontowanym odcinku drogi A1 w Radomsku, w kierunku Katowic.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora wynika, że 32-letni obywatel Białorusi kierujący samochodem ciężarowym mercedes najechał na tył dostawczego iveco stojącego na prawym pasie ruchu. W wyniku zderzenia pojazdów na miejscu zginął 25-letni mieszkaniec Podlasia kierujący iveco, który najprawdopodobniej zmieniał uszkodzone koło. Zgodnie z poleceniem prokuratora ciało 25-latka zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium do dalszych badań. 32-letni kierujący ciężarowym mercedesem był trzeźwy, został osadzony w policyjnym areszcie. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają radomszczańscy policjanci – informuje Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW