29. Finał WOŚP w Radomsku. Wolontariusze zebrali już ponad 11 tysięcy zł.

Reklama

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


W tym roku orkiestra zbiera pieniądze na oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, a hasło przewodnie wydarzenia to “Finał z głową”. Na godz. 13.30 wolontariusze z Radomska zebrali 11 194,63 zł.

W związku z pandemią koronawirusa finał WOŚP jest zupełnie inny niż w minionych latach. W całym kraju na ulice wyruszyło 120 tys. wolontariuszy. Każdy z nich został wyposażony w maseczkę, rękawiczki i płyny dezynfekujące. W tym roku wolontariusze nie naklejają czerwonych serduszek darczyńcom, ale je rozdają.

Jak co roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra Miejski Dom Kultury w Radomsku. Placówka przygotowała wiele atrakcji. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wydarzenia można oglądać w internecie na stronach internetowych www.kulturamaglos.pl i www.mdkradomsko.pl. Transmisja online na żywo od godz. 16. Spotkamy się m.in. z Akademią Tańca i Sportu Mass Team, Klubem Sportowym „Świt Kamieńsk”, Moniką Bartnik, Michałem „Mundkiem” Dryją, She Only Lies, OSP Bogwidzowy, Morsami z Radomska. Zagrają SKL Blues. Światełko do nieba – Dj Lewy.

 

Chcesz grać online razem z WOŚP w czasie 29. Finału WOŚP? Dorzuć się eSkarbonki już dzisiaj! Wejdź na stronę https://eskarbonka.wosp.org.pl/h6bpbt … i postępuj według wskazówek

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD