36-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

Reklama

Policjanci z radomszczańskiej komendy na jednej z głównych ulic miasta zatrzymali 36-latka, który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.


Dobra znajomość środowiska przestępczego i sprawne działania radomszczańskich kryminalnych, 20 października doprowadziły do zatrzymania 36-latka, który spacerował po jednej z głównych ulic Radomska z marihuaną i amfetaminą.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że narkotyki niósł, żeby je zutylizować na polu poza miastem. Oprócz tego w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli jeszcze słoik z zielonym suszem roślinnym, wagę elektroniczną i młynek. Po zbadaniu wszystkich substancji testerem okazało się, że susz to marihuana o wadze blisko 70 gramów, a biały proszek to prawie 60 gramów amfetaminy – mówi asp. Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Radomszczanin został zatrzymany, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie prokuratorskich zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd po rozpatrzeniu sprawy zastosował wobec 36-latka trzymiesięczny areszt. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Czytaj też: Policyjna akcja “Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD