„365×100 WOLNOŚĆ” – WYSTAWA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się wielkie artystyczne wydarzenie. Mowa o wystawie „365×100 WOLNOŚĆ” przygotowywanej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem święta fotografii, które odbędzie się 11 sierpnia w Radomsku jest Fundacja foto Pozytyw oraz Nieformalna Grupa Artystyczna Perspektywa.

Projekt ma na celu uczczenie rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, zaznajomienie odbiorców z historią fotografii – od 1914 roku oraz pokazanie, że jest wielu ludzi z pasją robienia zdjęć.

Wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2018 roku i ma charakter otwarty dla pasjonatów fotografii oraz artystów wszelakich sztuk, a także wszystkich odwiedzających. Przestrzenią wystawienniczą będzie hala poprodukcyjna mieszcząca się na terenie Galerii Radomsko, ul. Reymonta 62.

Wystawę swoim patronatem objął Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej, który jest kontynuatorem tradycji Fotoklubu Polskiego, promującego rozwój fotografii artystycznej i wspierającego artystyczną twórczość. Co warte zaznaczenia, podczas wydarzenia, zarząd Fotoklubu RP uhonoruje wyróżnionych artystów Medalami Za Zasługi dla Fotografii Polskiej, przyznawanymi z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości (1918-2018).

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD