43-letnia Iwona Maliszewska walczy z rakiem. Trwa zbiórka na jej leczenie

Reklama

43-letnia Iwona Maliszewska z gminy Lgota Wielka walczy z rakiem piersi. Wolontariuszka Fundacji OmeaLife, która na co dzień pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie.


Kiedy dowiedziałam się, że mam raka piersi mój świat runął jak domek z kart. Nie było jednak niewielkiej niewiadomej. Doskonale wiedziałam, jakie piekło mnie czeka. W tym piekle była już moja siostra, która też walczyła z rakiem piersi – mówi Iwona Maliszewska.

Kobieta już raz pokonała raka. –  Po tym koszmarze myślałam, że wszystko się ułoży, że wreszcie będzie dobrze. Niestety życie pisze własne scenariusze, a następnym rozdziałem po roku od zakończenia leczenia była wznowa. Koszmar zaczął się od nowa… Kolejna operacja. W tym czasie moja siostra, Julita przegrała swoją walkę… – dodaje Pani Iwona, która zwraca się z prośbą o wsparcie zbiórki na jej leczenie. Aby kupić odpowiedni lek potrzeba 250 tys. złotych.

Również mieszkańcy Woźnik apelują o wsparcie finansowe.  W niedzielę, 17 października po każdej mszy świętej przy kościołach w Lgocie, Brudzicach, Woli Blakowej, Krzywanicach i Dobryszycach odbędzie się zbiórka pieniędzy i sprzedaż ciast. Dodatkowo puszki pojawią się w sklepie i na stacji paliw w Woźnikach.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD