6. Trail Kamieńsk. Ruszyły zapisy

Reklama

Po raz szósty zimą na Górze Kamieńsk biegacze będą rywalizować na dwóch dystansach 6 km i 30 km. Impreza zaplanowana jest na 23 stycznia 2022 roku. Zapisy do 6. Trail Kamieńsk zostały uruchomione 16 listopada. Formularz jest dostępny na stronie www.ultrakamiensk.pl 


Trail Kamieńsk, pomimo już kilkuletniej tradycji, nadal potrafi zaskoczyć uczestników wymagającą trasą oraz fajnymi widokami.

Łódzkie wydaje mi się płaskim terenem ale ta góra na tej trasie to naprawdę srogie wyzwanie. Organizacja na wysokim poziomie, bardzo dobrze oznaczona trasa, przyjemne widoki i jak organizm przestanie protestować możliwe, że wrócę za rok – napisał Emil Kwaśniak po starcie w 5. Trail Kamieńsk.

Z roku na rok Trail Kamieńsk staje się co raz większe i przyciąga na start biegaczy z wielu regionów, którzy chcą się zmierzyć z najwyższą górą w centralnej Polsce – 405 m. n.p.m.

Wracamy po krótkiej przerwie z zimową edycją, ale w niezmienionej formule z dwoma dystansami. Wielu biegaczy zaczyna przygodę od startu na sześciokilometrowej trasie, a na mecie deklarują już start na dłuższym dystansie – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca biegów na Górze Kamieńsk, dodając – start w Trail Kamieńsk to fajna forma na sprawdzenie swoich aktualnych możliwości czy uatrakcyjnienie zimowych treningów. 

W 6. Trail Kamieńsk obowiązują limity zawodników: 300 osób na 30 km i 100 osób na 6 km. Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl


Czytaj też: II Memoriał Janusza Kamińskiego w Podnoszeniu Ciężarów

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD