Akademia Młodego Przedsiębiorcy podsumowana

Reklama

Akademia Młodego Przedsiębiorcy to projekt miejskiego inkubatora przedsiębiorczości, który przez ostatnie 6 miesięcy umożliwiał młodym ludziom rozwój i zdobywanie wiedzy z zakresu biznesu. 7 czerwca w Miejskim Domu Kultury młodzi ludzie opowiedzieli o tym, co dało im uczestnictwo w projekcie.


Przez pół roku, 30 młodych uczestników w każdy poniedziałek spotykało się w Miejskim Domu Kultury, z determinacją zmieniając swoje życie na lepsze. Zasługują na uznanie ci, którzy dotrwali do końca projektu – 11 niezwykle wytrwałych osób, które przekroczyły wszelkie bariery, aby realizować swoje marzenia o biznesie.

Jeśli ktoś nie czuje stresu, to znaczy, że nie ma motywacji do działania. Jeżeli komuś zależy, żeby dobrze wypaść, zawsze będzie się trochę stresował. Ważne jest żeby stres nie paraliżował, a motywował. Z tego co widzę tak właśnie jest w waszym przypadku – mówił do młodzieży prezydent Jarosław Ferenc.

Podczas Akademii Młodego Przedsiębiorcy uczestnicy mieli okazję rozwijać swoje umiejętności tzw. miękkie oraz biznesowe, które są niezwykle istotne w świecie przedsiębiorczości. Oprócz poznania zasad marketingu i podstaw związanych z księgowością, dostali kompleksową wiedzę, która pozwoli im swobodnie poruszać się w biznesowym środowisku.

Projekt ten był również miejscem, w którym narodziły się różnorodne pomysły na biznes. Uczestnicy mieli szansę eksplorować różne dziedziny, od usług po rękodzieło, produkcję żywności czy usługi marketingowe. Akademia Młodego Przedsiębiorcy stworzyła atmosferę inspiracji i kreatywności, która przyczyniła się do rozwoju wielu innowacyjnych pomysłów.

Zmiany, jakie zaszły wśród uczestników, można porównać do popularnego napoju energetycznego, który dodaje skrzydeł. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, uczestnicy są teraz gotowi na podjęcie własnej drogi w biznesie. Akademia Młodego Przedsiębiorcy dała im pewność siebie, wiarę we własne możliwości i narzędzia do osiągnięcia sukcesu.Czytaj też: Radomszczańscy przedsiębiorcy wyróżnieni

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD