Radomszczańscy przedsiębiorcy wyróżnieni

Reklama

W Urzędzie Miasta wręczono Certyfikaty konkursu „Przedsiębiorca na Plus”. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorców z Miasta Radomska, którzy wyróżniają się w jednej z pięciu kategorii (tradycja, historia, ekologia, unikalność, innowacyjność)


Dziś nagrodę “Przedsiębiorca na Plus” otrzymali: Krzysztof Krakowski – Zakład Cukierniczy – firma otrzymała tytuł ,,Przedsiębiorca na plus’’ w kategorii historia. Powodem wyboru w tej kategorii jest fakt, iż firma Krzysztofa Krakowskiego funkcjonuje na lokalnym runku ponad 25 lat.

Michał Wiewióra Firma Stol – Meb – firma otrzymała tytuł ,,Przedsiębiorca na plus’’ w kategorii historia. Powodem wyboru w tej kategorii jest fakt, iż przedsiębiorstwo cieszy się dużym uznaniem i funkcjonuje na lokalnym rynku ponad 25 lat.

Mirosława Ozga Fryzjerstwo – firma otrzymała tytuł ,,Przedsiębiorca na plus’’ w kategorii historia. Powodem wyboru w tej kategorii jest długa historia funkcjonowania przedsiębiorstwa na lokalnym rynku sięgające ponad 25 lat.

Paweł Furmańczyk Stolarstwo – firma otrzymała tytuł ,,Przedsiębiorca na plus’’ w kategorii Unikalność. Firma Pana Pawła wytwarza unikalne produkty na lokalnym runku stolarskim.


Celem konkursu jest promocja przedsiębiorców z Miasta Radomska, którzy wyróżniają się w jednej z pięciu kategorii:

Unikalność

 Wytwarzają produkty i usługi które charakteryzują się wyjątkowością na rynku lokalnym i krajowym. Ponadto wyroby powinny wyróżniać się jakością i starannością wykonania.

Ekologia

Firmy wytwarzają produkty i usługi przy dbałości o środowisko naturalne.

Historia

Firma powstała na terenie miasta i funkcjonuje do dziś. Minimalny okres funkcjonowania podmiotu to 25 lat.

Tradycja

Firma wytwarza produkty według tradycyjnych receptur przy wykorzystywaniu naturalnych składników oraz procesów technologicznych.

Innowacyjność. Firmy, które w procesie produkcji wykorzystują unikalne i nowoczesne technologie.

 


Czytaj też: II Festiwal Pięknej Mowy pt.: “Łamijęzyczkowe przygody”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD