Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

AKCJA „FRYSZERKA” TRWA [AUDIO]

– W Radomsku nie ma miejsca dla młodzieży, gdzie w wolnych chwilach mogłaby spędzać czas razem z przyjaciółmi. Jedynymi miejscami są osiedla i murki przy sklepach czy bankach. Tam jednak często jesteśmy legitymowani przez policję. Dlatego też zależy nam, aby w naszym mieście powstało miejsce, gdzie bez obaw będziemy mogli spotkać się i swobodne porozmawiać a przy tym wypocząć – usłyszeliśmy od Natalii Szmit, która wespół ze swoimi szkolnymi kolegami zbierała w dniu dzisiejszym podpisy pod petycją o stworzenie na terenach Radomska obiektu wodno-rekreacyjnego typu „Fryszerka”.

W akcji mającej miejsce przed targowicą oprócz młodzieży z „elektryka” i jej pomysłodawcy: radnego miejskiego Rafała Dębskiego uczestniczyli członkowie Platformy Obywatelskiej. Petycję podpisywały  zarówno młode, jak i starsze osoby. Ci, którzy zdecydowali się na złożenie swojego podpisu zauważali, iż powstanie zbiornika wodno-rekreacyjnego na terenie Radomska jest konieczne.

Zbiórka podpisów pod tematyczną petycją miała miejsce również w miniony czwartek. Wówczas młodzież można było spotkać na ulicach miasta.

Więcej na ten temat w czwartkowym wydaniu „Pomiędzy Stronami” z 17 marca.

W ZBIÓRKĘ PODPISÓW ZAANGAŻOWAŁA SIĘ RADOMSZCZAŃSKA MŁODZIEŻ

INICJATOR AKCJI, RADNY RAFAŁ DĘBSKI

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW