Areszt dla 36-latki z Radomska za posiadanie narkotyków

Reklama

Policjanci z Radomska zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kobietę, która wbrew przepisom posiadała narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli blisko 150 gramów substancji odurzających. Zatrzymanej grozi kara nawet do 10 lat więzienia.


Policjanci z wydziału kryminalnego po uzyskaniu informacji przygotowali realizację w czasie, w której zatrzymali 36-letnią radomszczankę. Kobieta posiadała znaczną ilości narkotyków.

Funkcjonariusze znaleźli w jej miejscu zamieszkania różnego rodzaju substancje odurzające. Łącznie zabezpieczono blisko 150 gramów narkotyków, między innymi amfetaminę i marihuanę – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Zatrzymana do policyjnej celi trafiła 13 czerwca. Radomszczanka przyznała się do posiadania znacznych ilości środków odurzających. Prokurator nadzorujący czynności wnioskował o tymczasowe aresztowanie 36-latki.

14 czerwca sąd, po ocenie zgromadzonego materiału zastosował wobec radomszczanki trzymiesięczny areszt. Kobieta musi się liczyć z konsekwencjami naruszenia Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i zagrożenia karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat – dodaje policjant.


Czytaj też: 26-latka na A1 nie dostosowała prędkości i wywróciła pojazd

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD