MEBIN

Atakował przejeżdżające pojazdy. Zatrzymał go policjant po służbie

Jubiler Ako

Do niecodziennego zdarzenia doszło 3 czerwca 2021 na drodze krajowej nr 1 w rejonie miejscowości Dąbrowa, położonej w gminie Kamieńsk.

Kilka minut po godzinie 20.00 dyżurny radomszczańskiej komendy policji odebrał telefoniczne zgłoszenie, że nieznany mężczyzna uszkadza przejeżdżające pojazdy. Zareagował policjant z Gdańska, który w czasie wolnym podróżował tą trasą.


O tym, że policjantem jest  się nawet w czasie wolnym  pokazał  funkcjonariusz z komendy wojewódzkiej w Gdańsku. Jadąc krajową “jedynką” w kierunku Łodzi, na terenie powiatu radomszczańskiego, najechał na nietypowe zdarzenie. Zobaczył, jak nieznany mężczyzna kopał i uderzał rękami omijające go samochody. Nie przepuścił również nadjeżdżającemu peugeotowi, którym kierował pomorski policjant. Mundurowy zatrzymał swój pojazd i podszedł do krewkiego mężczyzny. Po okazaniu legitymacji służbowej próbował go uspokoić, ale jednak bezskutecznie. Rozwścieczony agresor w pewnym momencie rzucił się na maskę peugeota, a po chwili zaczął znieważać policjanta, jednocześnie naruszając jego nietykalność cielesną. Na miejscu była też obecna żona mężczyzny, która zachowywała się równie irracjonalnie jak mąż. Ciągłe wahania nastrojów obojga, niedorzeczne zachowanie oraz nieuzasadniona agresja były powodem wezwania na miejsce służb medycznych- mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.


Małżeństwo zostało przewiezione przez karetkę pogotowia do szpitala w Bełchatowie. Uszkodzonych zostało kilka aut.

Czytaj też: Śmiertelne potrącenie pieszego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW