Reklama
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

„Belweder na kółkach” czyli ekipa Szymona Hołowni w Radomsku

Żółty kamper czyli „Belweder na kółkach” Szymona Hołowni odwiedził już kilkadziesiąt miast w całej Polsce. Dziś żółta rewolucja zawitała do Radomska. Choć samego Szymona Hołowni w naszym mieście nie było, jego ekipa wolontariuszy przedstawiła główne postulany bezpartyjnego kandydata na prezydenta RP. Sympatycy rozdawali mieszkańcom gazetki wyborcze i zachęcali do głosowania. Organizowane przez nich spotkania w całym kraju to okazja do rozmowy i wymiany światopoglądów.

 

– Chcemy dotrzeć do jak najwięcej miejsc w Polsce. Dostaliśmy zaproszenie od naszego wolontariatu i postanowiliśmy przyjechać do Radomska, jadąc w kierunku Śląska. Jedziemy do Cieszyna, Bielska Białej, Tychów. Ze względu na liczne zobowiązania nasz kandydat nie mógł dzisiaj być z nami obecny, jednak jutro będzie można się z nim spotkać w Częstochowie. Szymon Hołownia chce być prezydentem wszystkich Polaków, wolnych od potyczek partyjnych – mówił Paweł Kopeć z Ekipy Hołowni.

Jak przyznają sympatycy Krzysztofa Hołowni w miastach, które odwiedzają spotykają się z różnymi reakcjami ludźmi. W Radomsku zostali przyjęci pozytywnie.

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK