LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

BIEGNĄC, POLICZĄ SIĘ Z CUKRZYCĄ

Grupa „Biegacze w Radomsku” oraz Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko przyłączają się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji już po raz drugi organizują w naszym mieście bieg ph. „Policz się z cukrzycą”.  Bieg odbędzie się 13 stycznia 2019 r. w Parku Świętojańskim. Patronat nad imprezą objęła redakcja dwutygodnika „Pomiędzy Stronami” oraz portalu www.pulsradomska.pl

– W ubiegłorocznej, pierwszej edycji naszego biegu udział wzięło ponad 100 osób. Wydaje nam się, że w tegorocznej udział weźmie zdecydowanie więcej osób, ponieważ bieganie w Radomsku jest coraz bardziej popularne – zauważa Sebastian Pierzchalski, z grupy Biegacze w Radomsku. – Jest to impreza charytatywna połączona z aktywnością fizyczną. Tym samym środki za wpisowe (sugerowane 20 złotych – dop. red.) trafiają do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – dodaje.

Uczestnicy tegorocznej edycji biegu ph. „Policz się z cukrzycą” będą mieli do pokonania dystans 2 km. Początek imprezy o godz. 10.00. Przy okazji biegu na tym samym dystansie odbędzie się marsz nordic walking.

Biuro zawodów, znajdujące się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku będzie czynne (13 stycznia) od godzinny 8.30. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.biegamy.radomsko.pl/wosp/.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW