Biegowe zmagania 7. edycji Trail Kamieńsk 2023 już w niedzielę!

Reklama

W najbliższą niedzielę (5 lutego) startuje siódma edycja Trail Kamieńsk, do której zgłosiło się ponad 400 biegaczy z całej Polski. Rywalizacja na najwyższej górze w centralnej Polsce toczyć się będzie na dwóch dystansach – 6 km i 30 km.


– Trail Kamieńsk to możliwość sprawdzenia się na górskiej trasie w centralnej Polsce, ale również forma przygotowań do wiosennych startów. Bieg jest też okazją do zobaczenia, jakie są różnice między imprezami ulicznymi, a tymi rozgrywanymi w terenie. Wspólnie z doświadczonymi zawodnikami przygotowaliśmy cykl porad dla biegaczy, który dostępny jest na stronie biegu – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca imprezy.

Listy startowe do 7. Trail Kamieńska zostały już zamknięte, ale będzie się jeszcze można zapisać. Organizatorzy przygotowali pulę 20 wolnych numerów startowych, które odstępne będą w biurze zawodów w dniu biegu.

Dzięki zaangażowaniu Starostwa Powiatowego w Radomsku oraz Urzędu Gminy w Kamieńsku w organizację Trail Kamieńsk, na obu dystansach rozegrane zostaną dodatkowe kategorie. Dla mieszkańców gminy Kamieńsk na 6 km, a na 30 km dla zawodników z powiatu radomszczańskiego.

Organizatorem Trail Kamieńsk jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorami OSIR Góra Kamieńsk oraz Nadleśnictwo Bełchatów.


Czytaj też: Finał WOŚP 2023. Wolontariusze kwestują na ulicach miasta. V Bieg Policz się z cukrzycą [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD