Select

Bogaty świat zwierząt zawitał do Kleszczowa

Jubiler Ako

Solpark w Kleszczowie świętuje 12. urodziny. Z tej okazji zorganizowano III Kleszczowskie Animalia. To gratka dla miłośników zwierząt. Do Kleszczowa przyjechali hodowcy z całego kraju.

Na ostatni weekend wakacji przygotowano wiele atrakcji. W ramach Animalii została zorganizowana m.in. międzynarodowa wystawa kotów rasowych, krajowa wystawa psów rasowych, wystawa zwierząt egzotycznych i akwarystycznych, pokaz koni wielkopolskich i polskich.

Spotkaniu towarzyszą tematyczne prelekcje dla hodowców i miłośników zwierząt. Na odwiedzających czekają m.in pająki, rybki słodkowodne i morskie, papugi, aplaki, kozy, wystawowe rasy kotów i psów, konie. Impreza potrwa do godziny 17. Podczas Animalii można za darmo zaczipować i zarejestrować swojego zwierzaka, a  dla najmłodszych czeka wiele atrakcji.

 

W niedzielę w Kleszczowie odbędzie się również biegowa impreza, której uczestnicy wystartują o godz. 13 na trasę 10-kilometrowego biegu ulicznego. Wcześniej rywalizować będą dzieci i młodzież na kleszczowskim stadionie na czterech różnych dystansach (zależnych od wieku uczestnika): 200, 300, 400 i 800 m. Po dobiegnięciu do mety otrzymają pamiątkowe medale.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD