BRĄZOWE MEDALE DLA ZKS RADOMSKO

Podczas minionego weekendu rozegrane zostały Mistrzostwa Zrzeszenia LZS, w których wystąpiło pięciu zapaśników ZKS Radomsko.

W kategorii wiekowej młodzików walczył Filip Loch (kat. 52 kg). Zawodnik wystąpił w wyższej kategorii niż dotychczas. Start nie był do końca udany, ponieważ w walce o brązowy medal uległ zawodnikowi z Białegostoku, zajmując V miejsce.

– Najlepiej spisali się nasi kadeci. Dawid Stefaniak zdobył brązowy medal w kategorii 55 kg, natomiast Adrian Politański w kategorii 92 kg również zdobył brązowy krążek – mówi trener ZKS Tomasz Łapiński.

Wychowankowie ZKS Radomsko trenujący obecnie w KS Sobieski Poznań oraz AKS Piotrków Tryb. również zaliczyli udane starty, ponieważ stanęli na najwyższych stopniach podium. Dawid Dryja (młodzieżowiec) oraz Marcin Sztanderski (kadet) zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.