BRĄZOWE MEDALE TENISISTEK UMLKS RADOMSKO

Reklama

W weekend 8-9 kwietnia 2017 r. w Łodzi rozgrywano mistrzostwa województwa łódzkiego w tenisie stołowym młodzików i juniorów, w grach singlowych, deblowych i drużynowych. W zawodach startowała reprezentacja tenisistów stołowych UMLKS Radomsko.

Najwartościowszy wynik osiągnęły juniorki w składzie: Aleksandra Barańska, Dominika Pluta i Agnieszka Kanafa, które zdobyły w grze drużynowej brązowe medale. Dobrze wypadli również nasi młodzicy w składzie: Tomasz Całus, Kacper i Hubert Wolscy, plasując się drużynowo na miejscach 5-8 w województwie. W grach singlowych na bardzo wysokich miejscach 5-8 uplasowała się juniorka Aleksandra Barańska/Dominika Pluta 9-12, a Agnieszka Kanafa 17-20. W singlu młodziczek zawiodła nieco Kinga Więcławska, plasując się na miejscach 9-12, a w młodzikach Tomasz Całus i Hubert Wolski – miejsca 9-12 oraz Kacper Wolski 13-16. W grach deblowych blisko strefy medalowej były pary: bracia Wolscy oraz Barańska – Pluta, plasując się na miejscach 5-8.

– Bardzo cieszy medal drużynowy naszych juniorek, które po 2,5 godzinnym meczu ćwierćfinałowym po dramatycznym meczu pokonały GUKS Gorzkowice 3-2. W półfinale nie miały żadnych szans z Mistrzyniami Polski juniorek MKS Jedynka Łódź,  przegrywając 0-3. Cieszy wynik młodzików, którzy robią stałe postępy szczególnie bracia Wolscy. Zawiodła Kinga Więcławska, która ma wielkie możliwości, ale ten turniej wybitnie jej nie wyszedł, ale taki jest sport. Za dwa tygodnie mistrzostwa w kategorii kadetów w Skierniewicach – mówi trener Jacek Kawka.

(info: UMLKS Radomsko)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD