BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI OLI NIEMIEC

Ola Niemiec, zawodniczka UMLKS Radomsko zanotowała rewelacyjny występ na Mistrzostwach Polski LZS w tenisie stołowym w kategoriach młodzieżowych rozegranych w Pleszewie. Młoda tenisistka wywalczyła brązowy medal.

tenis1
Ola Niemiec z trenerem po dekoracji na Mistrzostwach Polski w Pleszewie

Jak informuje trener Jacek Kawka, do zawodów kwalifikację uzyskało troje tenisistów UMLKS. – Ola Niemiec w kategorii młodzieżówek zdobyła brązowy medal. W kategorii młodziczek Kinga Więcławska uplasowała się na miejscach 9-12, a Mateusz Czapla w kadetach zajął miejsca 17-20 – mówi trener Kawka, który nie kryje zadowolenia z postawy swoich zawodników. – Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych w ostatnich zawodach kończącego się sezonu.  Wszyscy startujący zanotowali bardzo dobre występy, ale największe gratulacje należą się oczywiście Oli Niemiec, która zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej, co jest z pewnością największym indywidualnym sukcesem w 11- letniej historii klubu – zauważa trener UMLKS Jacek Kawka.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store