NAGRODA POCIESZENIA DLA RAP

Reklama

Tylko z nagrodą pocieszenia powrócili chłopcy RAP Radomsko z rocznika 2007 z Klubowych Mistrzostw Polski rozegranych w Warce. Organizatorem wydarzenia był klub Syrenka Soccer School Poland.

Po rozegraniu meczów grupowych, w bardzo dobrym stylu i z bardzo dobrymi rywalami RAP Radomsko stawiany był w roli faworytów. W fazie finałowej przegrany zespól odpadał z turnieju. – Niestety spotkało to naszą drużynę. Pechowy konkurs rzutów karnych po meczu z gospodarzami spowodował przedwczesny wyjazd z turnieju – mówi trener Krzysztof Kowalski. – Piłka nożna jest bardzo często niesprawiedliwa i wiele razy sprowadzała na ziemię lepsze zespoły. I właśnie dzięki temu jest to piękna gra – dodaje szkoleniowiec.
Drużynę reprezentowali: Szymek Kotliński, Bartek Zieliński, Bartek Szczepaniak, Bartek Wysocki, Bartek Morawiec, Franek Mituła, Franek Błaszczeć, Filip Kowalski, Marcel Stawowski, Mikołaj Ciupa, Maciek Walada, Kuba Woźniak. – Wszystkim zawodnikom należą się słowa uznania i podziękowania za cały sezon, pełen sukcesów i wyróżnień – podkreśla trener Kowalski.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD