Bunt przedsiębiorców #owieraMY. Malutkie Resort od jutra otwarte

Reklama

Akcja #OtwieraMY zatacza coraz szersze kręgi. W całej Polsce przedsiębiorcy otwierają swoje hotele, puby i restauracje. W wielu miejscach pojawia się policja i sanepid. Przedsiębiorcy ignorują rządowe restrykcje związane z epidemią koronawirusa

W minionym tygodniu ruszyła oddolna inicjatywa #OtwieraMY. To ogólnopolska akcja zapoczątkowana przez stowarzyszenie WIR Masz Głos, kontynuowana między innymi przez Góralskie Veto. – Jeśli tego nie zrobimy, zbankrutujemy – tłumaczą swoją decyzję przedsiębiorcy z całego kraju.

W sobotę na facebookowym profilu Malutkie Resort poinformowało o przystąpieniu do buntu przedsiębiorców.

Sytuacja od kilku miesięcy jest zła. Perspektywy kiepskie a pomoc chociażby ze względu na „dominujący kod PKD” omija nas szerokim łukiem. Chcemy, aby to, co budowaliśmy przez lata przetrwało i dawało radość przyszłym pokoleniom. Dlatego, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych otwieramy się w najbliższy poniedziałek (18 stycznia) od 12 – tłumaczą właściciele ośrodka.
 W reżimie sanitarnym otwarte będą m. in. kawiarnia, pizzeria, lodziarnia rzemieślnicza, restauracja a także teren ośrodka. Malutkie Resort będzie otwarte od godziny 12 do 19.

 

 

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD