MEBIN

Chór Cantabile z Radomska zaprasza na XII Spotkania Chóralne

Nexera

W Radomsku odbędą się XII Spotkania Chóralne. Na wydarzenie zaprasza Chór „Cantabile”. Bez wątpienia repertuar będzie ciekawy i zróżnicowany.


Koncert odbędzie się w sobotę, 23 października o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Podczas tegorocznej edycji usłyszymy Chór Cantabile oraz inne zaprzyjaźnione chóry.

Chór CANTABILE powstał w 2004 roku – jest chórem mieszanym zrzeszającym ludzi zróżnicowanych wiekowo, oraz zawodowo, liczy 28 członków. Wszystkich chórzystów jednoczy zamiłowanie do muzyki i śpiewu chóralnego, prężnie się rozwija i wykazuje bardzo dużą aktywność w działalności na rzecz rozwoju kultury. Chór współpracuje z innymi organizacjami jak również koncertuje z innymi chórami, bierze udział w przeglądach, konkursach, festiwalach w kraju i za granicą.

Jest organizatorem koncertów kolęd, pasyjnych i innych sakralnych, wykonuje oprawę muzyczną uroczystości kościelnych i świeckich, koncertów okolicznościowych, patriotycznych, ludowych i rozrywkowych, organizuje również warsztaty.


Czytaj też: Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD