Select

ĆWICZĄC POMAGAJĄ RAFAŁOWI

Jubiler Ako

Ćwicząc, a właściwie tańcząc popularną zumbę zwolennicy tego tańca pomagają Rafałowi Bednarskiemu,  który 7 listopada 2014 roku uległ groźnemu wypadkowi i potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie.

– Tego feralnego dnia samochód, którego pasażerem był Rafał, uderzył w słup, przez co chłopak doznał urazu głowy. I choć na początku nie wiadomo było czy przeżyje, dzięki rehabilitacji Rafał robi duże postępy. Uczeń Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku przygotowuje się do kolejnej operacji – rekonstrukcji brakującej części czaszki. Dlatego każdą nadarzającą się okazję wykorzystujemy na pomoc młodemu i sympatycznemu chłopakowi – zauważa pomysłodawczyni charytatywnego tańczenia Kasia Wilamska.

Zumbę w Powiatowej Hali Sportowej tańczą zarówno radomszczanie, jak i miłośnicy tego tańca m.in. z Częstochowy. – Jeżeli robiąc to co nie tylko lubię, ale wręcz kocham mogę pomóc, to wydaje mi się, że nie ma chyba czegoś piękniejszego – usłyszeliśmy od Natalii. –  Godzinna tańca połączonego z elementami fitness pozwala spalić nawet 600 kcal. Zatem w moim przypadku to połączenie pożytecznego z pomaganiem – dodaje Kasia.

Rafałowi pomoc można nie tylko tańcząc – osoby biorące udział w maratonie musiały zakupić wejściówkę,  Można dokonać badania skóry, zakupić kosmetyk czy domowe ciasto.

Organizatorami akcji, która potrwa do godz. 19.00. są: Kasia Wilamska, Cezary Strączyński, Fundacja Promień Radości z Radomska oraz Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku. Patronat nad imprezą objął starosta Powiatu Radomszczańskiego.

AKTUALIZACJA: Podczas imprezy zebrano 2 737,80 zł.

 

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD