Magdalena Spólnicka

Darmowe bilety na przejazd PKP Intercity na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę dla najmłodszych i ich rodziców. W czwartek 1 czerwca dzieci i młodzież do 16 roku życia będą mogły podróżować pociągami narodowego przewoźnika za darmo. Co trzeba zrobić, by otrzymać bezpłatny bilet?


Promocyjna oferta dotyczy podroży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w klasie 2. Uprawnione do skorzystania z niej są dzieci i młodzież do 16 roku życia. Darmowy bilet można pobrać w kasie biletowej lub w pociągu u konduktora (z wyjątkiem pociągów kategorii EIP, na które bilet można pobrać jedynie w kasie). Bezpłatne podróże w 2. klasie możliwe są za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, który należy okazać podczas kontroli biletów – może to być dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna, a nawet książeczka zdrowia.

Dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. Należy jednak pamiętać, że takie bilety będą ważne jedynie na przejazd, na który zostaną wystawione – na każdą podróż trzeba więc pobrać oddzielny bilet.


Czytaj też: Dzień Dziecka na zdrowo i sportowo

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD