www.xvideosking.me

avgle

SPORT

DŁUGI STRZELECKI WEEKEND ZA KSS „10 – KA”

Zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” z Radomska nie tylko odnoszą sukcesy na ogólnopolskich  i nie tylko zawodach. Są również organizatorami imprez sportowych w roli głównej z karabinkiem sportowym. Miniony weekend był tego wyraźnym dowodem.

Strzelecka sobota

– Minioną sobotę zorganizowaliśmy na Strzelnicy Sportowej Gminy Kobiele Wielkie w Jasieniu wielobój strzelecki dla Sekcji Wojskowej działającej przy PGE KWB Bełchatów o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa o/Bełchatów – informuje Sławomir Dziegieć, opiekun klubu.  – Były to już dziesiąte zawody, które zorganizowaliśmy dla członków Sekcji – dodaje.

W sobotniej rywalizacji strzelano z karabinu sportowego z celownikiem zamkniętym i otwartym, pistoletu sportowego oraz rzucano granatem ćwiczebnym na celność.

 Zwycięzcy w klasyfikacji łącznej:
1. Piotr Hofman – 296 pkt.
2. Paweł Lisiewicz – 288 pkt.
3. Dariusz Stępień- 288 pkt.

W niedzielę też strzelano

 Dzień później (niedziela 6 października) „10 – ka” była organizatorem zawodów Klubowych w konkurencjach pistoletowych. – Zawody zaplanowane w naszym rocznym kalendarzu odbyły się na Strzelnicy Sportowej firmy SPARTA na Wapiennikach. Startowało w nich 72 zawodników (głównie z naszego Klubu) rywalizując w czterech konkurencjach: pistolecie sportowym, centralnego zapłonu, centralnego zapłonu „szybkim” oraz strzelbie gładkolufowej – zauważa S. Dziegieć.

Strzelała też młodzież

Od czwartku do niedzieli trwały na strzelnicy WKS ŚLĄSK Wrocław Mistrzostwa Polski Młodzików, w których startowali młodzi strzelcy „10 – ki”: Hania Rusin i Maks Kępiński. Młodzicy nie zanotowali jednak istotnych osiągnięć plasując się na dalszych miejscach. – Należy te starty potraktować jako strzelecką lekcję przed kolejnymi zawodami, które już 27 października w Łebie – podkreśla trener Dziegieć.
Sukcesem zakończył się natomiast udział Wiktora Blada, juniora „10-ki” na rozgrywanym w tym samym czasie we Wrocławiu Finale Pucharu Polski. – W klasyfikacji juniorów Wiktor wystrzelał trzecie miejsce w konkurencji pistolet sportowy. W pistolecie pneumatycznym i dowolnym był natomiast czwarty – informuje Sławomir Dziegieć.

Foto: źródło Facebook KSS „10 – ka”

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.