www.xvideosking.me

avgle

SPORT

SUKCES TENISISTÓW UMLKS. RADOMSKO W III LIDZE

W sobotę i niedzielę tenisiści stołowi UMLKS zainaugurowali sezon drużynowy.  III-ligowa drużyna odniosła dwa wysokie zwycięstwa po 9–1.

W sobotę w radomszczańskiej Hali MOSiR-u pokonali MKS Rzgów, a w niedzielę w Moszczenicy też 9–1 pokonali drugą drużynę ULKS Moszczenica.

Punkty dla radomszczan w obu spotkaniach zdobyli: Ireneusz Grodek i Bartek Molka po 5, Tomasz Stępień – 3, Tomasz Wrzalik – 2, Bogdan Kokosiński – 1,5, Mateusz Czapla – 1 oraz Krzysztof Wieczorek – 0,5 pkt. Znakomicie zaprezentowała się III-ligowa drużyna, która odniosła dwa wysokie zwycięstwa 3, Tomasz Wrzalik – 2, Bogdan Kokosiński – 1,5, Mateusz Czapla – 1 oraz Krzysztof Wieczorek – 0,5 pkt.

Pierwszy swój mecz rozegrały też rezerwy w Gorzkowicach z GUKS II przegrywając 3–7, a punkty zdobyli: Sebastian i Mateusz Musiał oraz Jakub Szwedzik – wszyscy po 1 pkt.

– W tabeli III lIgi nasz zespół jest liderem, a nasze rezerwy w V lidze na miejscu 5.Cieszy bardzo dobry start w III lidze. Z pewnością nasi zawodnicy po wysokich wygranych do następnych meczów przystąpią z większą pewnością i wiarą w swoje umiejętności, myślę że w następnych dwóch spotkaniach też zdobędziemy punkty. Z kolei w rezerwach w tym sezonie zdobywać doświadczenie ligowe będą wyłącznie nasi najmłodsi czyli żacy i młodzicy, w swoim pierwszym meczu mimo porażki jestem z nich bardzo zadowolony – mówi trener Jacek Kawka.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.