Reklama
KOMBIT-kasy

Dni Otwarte w Centrum Terapii „Koniczynka”

Od dziś do środy 16 września w „Koniczynce” trwają Dni Otwarte. Dzisiaj w siedzibie Stowarzyszenia pojawili się samorządowcy oraz szefowie instytucji działających na terenie miasta i powiatu. Osoby te codziennie muszą podejmować trudne decyzje, przez co narażone są na ciągły stres, a ten bywa wyniszczający. Dla takich osób Centrum Terapii „Koniczynka” oferuje szereg zabiegów poprawiajacych koncentrację i pamięć, a także ogólny stan psychofizyczny. Do proponowanych terapii należą: trening EEG biofeedback, mikropolaryzacja mózgu czy masaż. Dziś każdy z uczestników spotkania mógł usłyszeć krótki wykład na temat poszczególnych metod, a także wypróbować jedną z opcji.

– Zogranizowaliśmy dziś Dni Otwarte, ale w nieco innej formie niż zwykle. Do tej pory nasza oferta kierowana była do dzieci i dorosłych z niepełnosprawnościami. Niestety sytuacja związana z pandemią mocno nas dotknęła, dlatego aby Centrum mogło się utrzymać musieliśmy nieco zmodyfikować naszą ofertę. Skierowaliśmy ją także do zdrowych osób wysokofunkcjonujacych, osób decyzyjnych, które są narażone na duży stres, a my swoją terapią możemy wesprzeć oraz podnieść ich funkcjonalność na jeszcze wyższy poziom – tłumaczy prezes Stowarzyszenia „Koniczynka” Katarzyna Chybała. – Mamy sprzęt i mamy wspaniałych specjalistów, którzy najlepiej jak potrafią zajmą się naszymi gośćmi – dodaje.

Jutro „Koniczynka” gościć będzie seniorów, a w kolejnym dniu osoby z niepełnosprawnościami oraz osoby z zakładów pracy chronionej. Dla każdej z tych grup przygotowano specjalną ofertę rożnego rodzaju terapii i zabiegów.

(Informacja: UM Radomsko)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW