Reklama
KOMBIT-kasy

Medale dla tenisistów na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego

W miniony weekend, 12-13 września, w Rawie Mazowieckiej odbyły się zawody Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym w kategoriach młodzieżowych. Zawodnicy i zawodniczki UMLKS Radomsko bez wahania mogą zaliczyć ten wyjazd do udanych.

Najlepszy wynik osiągnął Sebastian Musiał, który w grze singlowej żaków zdobył srebrny medal. Pozostali zawodnicy UMLKS zajęli miejsca: Hubert Flasza 9-12, Jan Rembiasz 13-16 i Kamil Dróżdż 17-20.
Sebastian w grze podwójnej zdobył złoty medal w parze z Aleksem Pakułą z KTS Sieradz. Kolejne zdobycze medalowe również padły w grach drużynowych – brązowe medale dla duetów Kinga Siemińska – Kinga Więcławska w kategorii juniorek oraz Mateusz Musiał – Jakub Sukiennik w kategorii kadetów. Z kolei w kategorii młodzików duet Jakub Szwedzik – Sebastian Musiał zajął miejsca 5-8.

Jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich zawodników biorących udział w mistrzostwach, a szczególnie medalistów. Wyniki w mistrzostwach pokazały dobre przygotowanie do nowego sezonu – skomentował wyniki Jacek Kawka, trener zawodników.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW