DNI RODZINY ZAINAUGUROWANE [FOTO]

Reklama

„Rodzina jest super” – to myśl przewodnia „Marszu dla Życia i Rodziny”, który przeszedł dziś ulicami Radomska. Wydarzenie było jednocześnie inauguracją XVIII Radomszczańskich Dni Rodziny. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja „Pomiędzy Stronami”.

„Marsz dla Życia i Rodziny” będący publiczną manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego poprzedziła msza święta odprawiona w kolegiacie pw. św. Lamberta. Tuż po niej uczestnicy marszu przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Kamieńska przeszli do Parku Świętojańskiego. –  Od początku Dniom Rodziny patronuje papież Jan Paweł II, który ciągłe powtarzał, że przyszłość świata to rodzina. Ja natomiast dodaję, że przyszłość ludzkości idzie przez małżeństwo. Miłość małżeńska może być piękna. Niech te Dni Rodziny pokażą, że warto inwestować w małżeństwo – zauważa pomysłodawca Radomszczańskich Dni Rodziny, Tadeusz Olczyk.

Inauguracji Radomszczańskich Dni Rodziny trwających do 11 czerwca towarzyszył piknik integracyjny, kończący Radomszczańskie Spotkania Integracyjne, których pomysłodawcami byli Janusz Plewiński i Anna Milczanowska. – Radość to wielka, że te dwie tak ważne imprezy mogą odbywać się w tym samym czasie – mówi Tadeusz Olczyk.

Na pikniku w Parku Solidarności zgromadziły się całe rodziny. Organizatorzy zadbali bowiem o szereg atrakcji. Zabrakło niestety władz miasta, których obecność zauważyli wszyscy, ponieważ poproszone o ich zainaugurowanie nie pojawiły się na scenie…

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD