“Doborowy Czwartek” w radomszczańskiej komendzie policji. Rekrutacja dla kandydatów do służby

Reklama

Wszystkich, którzy stoją u progu dorosłości, a tym samym przed wyborem kariery zawodowej, mundurowi zachęcają do zgłębienia swojej wiedzy o rekrutacji do policji. Na „Doborowy czwartek” zaprasza komenda w Radomsku.


W najbliższy czwartek, 1 grudnia od godziny 12:00 do 15:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 56, będzie można poznać szczegóły doboru do służby w policji.

Wiemy z doświadczenia, że ten dzień pomaga młodzieży w podjęciu decyzji o wyborze życiowej profesji. Pracownik kadr oraz profilaktyk społeczny przedstawią krok po kroku etapy ścieżki rekrutacyjnej. Wyjaśnią, jak należy wypełnić dokumenty potrzebne do złożenia w jednostce policji. Ci, którzy odwiedzą nas w komendzie, usłyszą kilka cennych wskazówek pomocnych podczas doboru do służby – mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

Mundurowi przedstawiają szereg zalet pracy w policji:

“Wstępując w nasze szeregi zyskasz stałą i pewną pracę. Nie będziesz musiał się martwić, że nasza formacja zniknie z rynku pracy. Ten element należy wzbogacić również o emocje, jakie towarzyszą podczas codziennej służby. Żadna interwencja nie jest taka sama. Tu nie ma mowy o rutynie i nudzie. Pamiętajmy również o tym, że nic nie zastąpi uśmiechu i łez matki z odnalezienia dziecka, radości i ukojenia ofiary, gdy z życia rodziny zostanie wyeliminowany jej oprawca. Nie wyobrażamy sobie również, by nikt nie ścigał pijanego sprawcy tragedii drogowej. Zapraszamy w nasze szeregi, bo “Służyć ludziom to obowiązek i przywilej”.”

Jeśli chcesz służyć społeczeństwu i czerpać z tego radość, przyjdź do radomszczańskiej komendy.

Nie zwlekaj. Ostatni termin rekrutacyjny w 2022 roku przypada 29 grudnia.

Komendę można odwiedzić w każdy inny dzień, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.


Czytaj też: Spowodował kolizję, mając 2,7 promila. Alkohol wypił w czasie oglądania meczu

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD