Dokąd na ferie? Era Travel organizuje darmową wycieczkę dla dzieci i młodzieży

Reklama

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne wszyscy, których one dotyczą, nie mogą się już ich doczekać. Właśnie dla nich Era Travel przygotował niespodzianki.


W drugim tygodniu zimowego wypoczynku Era Travel zaprasza dzieci i młodzież z terenu powiatu radomszczańskiego w wieku 11 – 17 lat na wycieczkę. Będzie ona miała charakter industrialno – krajoznawczy. Jej uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić jeden z najstarszych i najbardziej znanych radomszczańskich zakładów – Fabrykę Mebli Giętych FAMEG. Dowiedzą się, jak powstają meble znane na całym świecie.

Później młodzi podróżnicy będą mieli okazję odwiedzić gospodarstwo agroturystyczne Napoleońska Zagroda w Napoleonowie. Czekać tam będzie na nich radomszczańska zalewajka, a po niej prawdziwy kulig lub w zależności od pogody, przejażdżka konnymi powozami. Na koniec rozgrzewka przy wspólnym ognisku i pieczonej kiełbasie.

Teraz sprawy techniczne, czyli jak na tę wycieczkę pojechać? Sprawa jest prosta.

  1. Wycieczka jest bezpłatna.
  2. Na stronie starostwa znajduje się regulamin wycieczki, jej program i karta zgłoszenia.
  3. Dwa pierwsze dokumenty należy przeczytać, a trzeci, wypełniony i popisany przez rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika wycieczki należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, do Biura Promocji i Rozwoju Powiatu (p. 421 lub 422, IV piętro).
  4. Można również wypełnioną kartę zgłoszenia zeskanować (zrobić dobrej jakości zdjęcie) i przesłać e-maila na adres: sport@radomszczanski.pl
  5. Telefon kontaktowy: 44 685 89 40.

Czytaj też:

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD