Dotacje dla młodych na założenie własnej działalności

Reklama

Jeśli jesteś osobą pozostającą bez pracy, mieszkasz bądź uczysz się na terenie województwa łódzkiego i masz mniej niż 30 lat, możesz uzyskać dofinansowanie na założenie firmy.


Wsparcie udzielane jest w ramach projektu dotacyjnego „BiznesUP! Young – subregion piotrkowski”, realizowanego przez fundację Łódź Art Center ze środków Unii Europejskiej.

Projekt zapewnia wsparcie szkoleniowe i finansowe dla osób w wieku 18-29 lat – pozostających bez pracy mieszkańców/uczących się z powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, tomaszowskiego i miasta na prawach powiatu Piotrków Trybunalski.

Oferowane jest wsparcie finansowe w łącznej wysokości 39.850,00 zł (jednorazowa dotacja: 23050,00 zł oraz 6 transz wsparcia pomostowego po 2800,00 zł) na założenie firmy. Dotacja jest bezzwrotna. (warunkiem jest utrzymanie założonej w projekcie firmy przez minimum 12 miesięcy i – co oczywiste – rozliczenie uzyskanego wsparcia).

Więcej informacji na stronie: https://dotacjedlamlodych.pl/subregion-piotrkowski/

Realizowane są również projekty dla mieszkańców pozostałych powiatów województwa łódzkiego – więcej informacji na stronie www.dotacjedlamlodych.pl

Więcej informacji pod numerem: 737 953 011. Projekty z cyklu „BiznesUP! Young” współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Czytaj też: IV edycja projektu „Firma z POWEREM!”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD